עמית דרגצקי- מרכז לטיפולים קוסמטיים וטיפולי אסתטיקה


 

עמית דרגדצקי- מרכז לטיפולים קוסמטיים וטיפולי אסתטיקה

 

אם אתן מחפשות טיפול טבעי , להזדקנות העור, ולנזקים השונים הנגרמים לעור כמו פיגמנטציה או שומות בעור, ואם אתן רוצות קוסמטיקאית עדכנית המשתמשת בטכנולוגיות החדשניות ביותר , ואשר משתפת פעולה עם רופאה מן המניין ומציעה לכן גם טיפולים אסתטיים שונים כמו הזרקות בוטוקס והקפאת שומן  הרי שמומלץ לכן לפנות אל הקוסמטיקאית עמית דרגצקי שהקליניקה החדשנית שלה נמצאת ברחובות החדשה.

קוסמטיקה במאה ה-21 היא שילוב של טיפולים אסתטיים שאינם דורשים חדירה פולשנית כירורגית, ולצידם טיפולים קוסמטיים מן המניין כמו טיפולי פנים, הסרת שיער, איפור קבוע. ועוד. בקליניקה של עמית דרגצקי, מיישמים את השילוב  הזה הלכה למעשה, ופועלים ע"פ העיקרון לפיו הקליניקה היא מקום שמתייחס בשיא הרצינות לכל נושא הבריאות, ודואגת לריפוי בעיות העור השונות, ולא רק להשגת מראה יפה יותר.

בעידן שבו הקוסמטיקה משנה את פניה כל הזמן, ומתעדכנת חדשות לבקרים, יש צורך להתעדכן כל הזמן בטכנולוגיות החדשות שמצטרפות , ובשיטות הטיפול החדשות, עמית דרגצקי , וכן הצוות העובד עימה מתעדכנות כל הזמן בשינויים השונים החלים בעולם הקוסמטיקה והרפואה האסתטית, ולא קופאות על שמרן, וכך זוכות המטופלות להנות מקליניקה חדשנית המצוידת בציוד החדשני ביותר, והמעניקה את הטיפולים המתקדמים ביותר, עם החומרים החדשניים ביותר.

הצוות המסייע לעמית דרגצקי  כולל בתוכו רופאה בשם ד"ר לוציה בן מיכאל שמנהלת את  הטיפולים האסתטיים הכוללים הזרקות הבוטוקס, ואת הטיפולים להצרת היקפים בעזרת המכשיר להקפאת תאי השומן. עמית דרגצקי החליטה לקחת אחריות בכל מה שקשור לטיפולים האסתטיים, ולהעביר אותם לידיה המקצועיות של  הרופאה ד"ר לוציה בן מיכאל. את טיפולי הסרת השיער וטיפולי הפנים מבצעת הקוסמטיקאית הפרא רפואית עמית דרגצקי, ואת כל שאר הטיפולים הקשורים לאיפור קבוע,  איפור לאירועים וכו' מבצעת אירה אברטו.

אז מי מכן שמחפשת מרכז קוסמטיקה רציני ומקצועי , המצויד בציוד החדשני ביותר ומעניק מעטפת שלמה של טיפולים קוסמטיים, ויש בו חווית טיפול נעימה, מוזמנ/ת לקליניקה של עמית גרדצקי קוסמטיקאית פרא רפואית , והצוות שלצידה.

רחובות החדשה

9454141 08

 


נכתב על ידי עמית דרגצקי - קליניקה לטיפולי אסתטיקה ברחובות בתאריך 2017-01-31 12:32:16